AÖF sınav giriş belgeleri yayımlandı (AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman?)

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları 10 – 11 Nisan tarihlerinde yapılacak. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim …

AÖF sınav giriş belgeleri yayımlandı (AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman?)
08.04.2021
A+
A-

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları 10 – 11 Nisan tarihlerinde yapılacak. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi için sınav giriş belgeleri de yayımlandı. İşte AÖF sınav tarihleri ve sınav takvimine dair merak edilen bilgiler…

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi corona virüs tedbirleri kapsamında güz dönemi sınavlarını online olarak gerçekleştirdi.

10 – 11 Nisan 2021 tarihlerinde yapılacak AÖF bahar dönemi sınav giriş belgeleri yayımlandı.

Yapılan açıklamada, “2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Çevrimiçi (Online) Ara Sınav Giriş Bilgisi aosogrenci.anadolu.edu.tr sayfası üzerinden yayımlanmıştır” denildi.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ BAHAR DÖNEMİ SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Anadolu Üniversites Açıköğretim Fakültesi’nin yaptığı açıklamaya göre; AÖF bahar dönemi ara sınavları 10 – 11 Nisan 2021 tarihlerinde, dönem sonu sınavları ise 29 – 30 Mayıs 2021 tarihlerinde gerçekleşecek.

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAV TAKVİMİ

Bahar Dönemi Ara (vize) Sınavı

10 – 11 Nisan 2021

Bahar Dönemi Dönem Sonu (final) Sınavı

29 – 30 Mayıs 2021

Yaz Okulu Sınavı

8 Ağustos 2021

2020 – 2021 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ (AÖF) AKADEMİK TAKVİM

Haberi Kaynağında Oku
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında www.ntv.com.tr internet adresinden, bugunhaberler.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi [email protected] adresimize gönderebilirsiniz.
ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.