Devlet Bahçeli’den son dakika S-400 açıklaması! ABD’ye sert tepki

SON DAKİKA HABERİ: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Devlet Bahçeli, “S-400 konusundaki tutumumuz …

Devlet Bahçeli’den son dakika S-400 açıklaması! ABD’ye sert tepki
05.10.2021
A+
A-

SON DAKİKA HABERİ: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Devlet Bahçeli, “S-400 konusundaki tutumumuz tavizsizdir. Türkiye neyi nasıl alacağının hesabını sadece millete verir. ABD bize ‘S-400 almayın’ derken PKK’ya silah vermeyi hak görüyor.” açıklamasında bulundu.

Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

“Dava ve siyaset mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz. Bizim her soruya verilecek bir cevabımız, her soruna yönelik çözüm önerilerimiz vardır. Her zaman da milletimizin emrine ve hizmetine bilaistisna amanedir

TBMM’nin yeni yasama yılında Cumhur İttifakı olarak Türkiye’ye sağlayacağımız ve kazandıracağımız pek çok yasal düzenleme, insanımızı huzur, refah ve esenliğe kavuşturacak pek çok sayıda adım ve kararımız olacaktır.

Önümüzü kesmek isteyenleri hayalleri ile başbaşa bırakacağız.

“BİZLER TÜRKİYE SEVDALISIYIZ”

Nerede mazlum varsa elinden tutacağız, yanında duracağız. Hiçbir çılgın varlığımıza zincir vuramayacaktır. Nerde bir hain çıkışsa karşı cephede yerimizi alacağız. 

Bizler Türkiye sevdalısıyız. Biz Milliyetçi Hareket Partisi’yiz. Ortak inanç ve şuurla kutlu ülküler doğrultusunda kenetlenmiş iman neferleriyiz

Dünya köklü zihniyet değişikliklerini tetikleyen güçlü sarsıntıların tesiri altındadır.

KÜRESEL ŞİDDETİN MALİYETİ!

2020’de küresel ölçekte şiddetin maliyeti 15 trilyon dolara ulaşmış.

ERDOĞAN-PUTİN GÖRÜŞMESİ 

Türkiye – Rusya arasındaki mevcut statükoyu canlı tuttu. Suriye’de kalıcı çözüm bulma vakti gelmiştir. Soçi zirvesi İdlib’in çok önüne geçti. İki ülke arasındaki tüm ilişkiler ele alındı. Rusya ile iş birliğinin genişletilmesi iki ülkenin de çıkarınadır.

S-400 AÇIKLAMASI

S-400 konusundaki tutumumuz tavizsizdir. Türkiye neyi nasıl alacağının hesabını sadece millete verir. ABD bize ‘S-400 almayın’ derken PKK’ya silah vermeyi hak görüyor. ABD yaptırım kartını çıkardı diye devletimizin egemen vasfından vazgeçeceğini sananlar iradesiz mankurtlardır.

ABD’DEKİ ÜLKÜ OCAKLARI TASARISI

Milliyetçi ülkücü hareket alçakça hedefe alınmıştır. Bu kadar mı korkuyorlar ülkücü hareketten? Dünyaya bir kez daha gelsem, ülkü ocaklarına gider, bir kez daha ülkü ocaklarının ferdi olurdum. Ey ABD Temsilciler Meclisi, ne biliyorsanız onu yapın. Ülkü ocaklarında şehit, gazi çıkar ama terörist çıkmaz! İlla terörist arıyorlarsa Pensilvanya’ya baksınlar.”

KÜRT SORUNU TARTIŞMASI

Sözde Kürt sorununu tartışmak, milleti tartışmak demektir. HDP meşru organ değil, terörizmin gayrimeşru oluşumudur. Türkiye’de Kürt sorunu yoktur, Türk milleti birdir, kardeştir. Sözde Kürt sorunu korosu küresel emellere hizmet ediyor.

TERÖRÜN TÜRKİYE’YE FATURASI

Terörün Türkiye’ye toplam faturası 2 trilyon 256 milyar dolar. Kılıçdaroğlu bu yakıcı gerçekleri ne zaman fark edecek. 

FAHİŞ FİYATLAR

Çarşı pazardaki fiyat artışına sızlanan kardeşime bir şey demiyorum. Fahiş fiyatlara karşı fırsatçıların üzerine gidiliyor. 

CUMHUR İTTİFAKI

Cumhur ittifakı Türkiye’nin diriliş ittifakıdır. Diriliş ruhudur.

Erken seçim baskın seçim yoktur. Herkes hesabını 2023’e göre yapsın. 

KAYNAK: HABER7
Haberi Kaynağında Oku
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında www.haber7.com internet adresinden, bugunhaberler.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi [email protected] adresimize gönderebilirsiniz.
ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.