İYİ Parti milletvekili Yokuş: TBMM’de 5 vekilin corona testi pozitif çıktı
İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, bugün TBMM’de milletvekillerine yapılan corona virüsü testlerinin sonucunu sosyal medya hesabından …
![İYİ Parti milletvekili Yokuş: TBMM’de 5 vekilin corona testi pozitif çıktı](https://www.bugunhaberler.com/wp-content/uploads/2020/11/iyi-parti-milletvekili-yokus-tbmmde-5-vekilin-corona-testi-pozitif-cikti-baHBJxUC-700x420.jpg)
![](https://www.bugunhaberler.com/wp-content/uploads/2020/11/sozcu-logo.jpg)
İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, bugün TBMM’de milletvekillerine yapılan corona virüsü testlerinin sonucunu sosyal medya hesabından duyurdu.
Yokuş, farklı partilerden 5 milletvekilinin corona virüsü testinin pozitif çıktığını belirterek paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
* An itibariyle TBMM’de torba yasa görüşmeleri sürüyor. Bugün test yaptıran değişik partilerden 5 milletvekili arkadaşımızda Covid-19 çıktı. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konuşma sayılarımızı azaltıyoruz. Ülkemizin her yerinde olduğu gibi TBMM’de de virüs yayılıyor.
Haberi Kaynağında Oku
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında www.sozcu.com.tr internet adresinden, bugunhaberler.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi [email protected] adresimize gönderebilirsiniz.
YORUMLAR